HAKKIMIZDA:

Demir Çelik sektöründeki ticari geçmişi 1987 yılına kadar uzanan Cenk Karaloğlu ile yönetim ve organizasyon konusunda güçlü bir donanıma sahip Gülten Karaloğlu, 2001 yılında bu tecrübe ve özelliklerini YAPISAL ÇELİK İMALAT sektöründe birleştirerek, MODÜL ÇELİK’i kurdular. Sonrasında, hukuk eğitimini tamamlayan Av. Caner Karaloğlu da bu güç birliğine katıldı.

MODÜL ÇELİK, faaliyetlerini Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde, 90.000 M2 üretim alanı üzerindeki güncel ve teknolojik üretim makinaları parkurunda, eğitimli ve sertifikalı personeli ile yürütmektedir ve yıllık 40.000 TON üzerinde üretim kapasitesi ile sektörün önde gelen firmaları arasındadır.

Kurulduğu günden bu yana, yaptığı yurt içi ve yurt dışı dev projelerde, mükemmel müşteri ilişkileri, ileri teknoloji kullanımı ve yüksek kalite anlayışı ile uluslararası standartlarda mühendislik, fabrikasyon ve montaj gücünü ortaya koymuştur.

MODÜL ÇELİK Ulusal ve Uluslararası arenadaki zirve yarışında, gerçekleştirdiği, sanayi yapıları, enerji tesisleri, petrol rafineri yapıları, köprüler, fabrika binaları, gökdelenler, havaalanları, AVM’ler, spor kompleksleri, sanatsal yapılar, oteller, gemiler, kongre merkezleri, konutlar, icosa yapıları, paslanmaz boru ve ekipman imalatları gibi çok sayıda projeden güç alırken, geleceğe dönük amaç ve görünümü ile küreselleşen dünyada her zaman en iyisi olmak için, kararlılık ve gururla yoluna devam etmektedir.

DEĞERLERİMİZ:

Mükemmellik, yenilik, hız, güvenilirlik, geleneksel aile değerleri, çalışanların mutluluğu ve güvenliği, iş ahlakı MODÜL ÇELİK’in vazgeçilmez değerleridir.

Dünya standartlarında; ISO 9001:2008, DIN 18800-7:2008-11 (CLASS E ) , (EXC4) EN 1090-1:2009 , (EXC4) EN1090-2:0-2008, EN 287, DIN EN ISO 3834 – 2, OHSAS 18001:2007, ISO 14001:2004 gibi kalite sistem belgelerine sahip olan MODÜL ÇELİK, kurumsal yönetim ilkelerine bağlı, dinamik bir yapı ile ARGE çalışmalarını, insan kaynakları, proje ve kalite yönetimini, üretim ve montaj süreçlerini, yüksek iş güvenliği standartları ve sorunsuz müşteri ilişkileri anlayışı ile firmaya özel bir takip sistemi (IFS) yazılımı kullanarak yürütmektedir.

Bunların dışında, yaptırmış olduğu sportif ve sosyal tesisler, doğa parkları ve eğitime verdiği destekler ile çevre, doğa ve insana saygılı olmayı amaç edinerek sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştirmektedir.

1